SPORTSKI VIKEND NK Zdenka ‘91 s 3:0 sredila B momčad Slavena Belupa

Protekli je vikend bio uspješan za sve gradske klubove, osim juniora Zdenke '91 koji su u Garešnici poraženi s 2:1

Nogometaši Zdenke '91 protekloga su vikenda napokon slavili. Na domaćem terenu su u subotu ugostili i pobijedili B momčad koprivničkoga Slaven Belupa rezultatom 3:0. Uoči utakmice igrači Zdenke '91 osjećali su svojevrsni 'respekt' prema zvučnim gostima iz Koprivnice. Naime, kako je naveo trener Zdenke Alen Mrzlečki, nisu bili sigurni u kakvom će sastavu stići koprivnička momčad, jer nerijetko u njoj igraju i pojedini igrači prve momčadi Slaven Belupa.-Ali znali smo da se i onda možemo kvalitetno suprotstaviti. I ovi mladi dečki su danas solidno igrali pa smo imali određenih problema u prvom poluvremenu. No, zabili smo gol iz prekida koji je utakmicu okrenuo u našu korist i na kraju smo zasluženo pobijedili-komentirao je A. Mrzlečki u subotu nakon susreta.
Tako se pokazalo da su ipak Zdenkaši bili uvjerljivo bolja momčad. Prvi zgoditak postigao je u 30. minuti Dalibor Rekavić, potom je u drugoj minuti nastavka Patrik Doqi poentirao iz slobodnog udarca, dok je pečat konačnom rezultatu dao Samir Šopalović u 80. minuti.
Još preostaju četiri kola, za koja trener Mrzlečki ima dobre prognoze.-Dolazi nam lakši raspored, gdje bi mogli dobiti sve četiri utakmice. Sve je na nama-navodi trener. No, nakon ovoga kola Zdenka se i dalje nalazi na 9. mjestu ljestvice Međužupanijske lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica, pa je buduće četiri pobjede na kraju polusezone mogle postaviti na sredinu tablice, što je bio i plan prilikom ulaska u tu ligu.
I nogometaši Bilogore '91 su jučer slavili. Ugostili su Sokola iz Sokolovca i svladali ga rezultatom 2:1. U jučerašnjoj utakmici Juniori Zdenke '91 su gostovali u Garešnici, no domaćin Garić, svladao ih je rezultatom 2:1. Na boćalištu u Velikim Zdencima boćari Otkosa 10 jučer su ugostili kolege iz samoborske Gradne, te ih pokorili rezultatom 14:4 i tako uknjižili vrijedna tri boda.(RGP)

Povratak na: Novosti