NK Zdenka ‘91 u prvom kolu prvenstva poražena, NK Bilogora ‘91 prošla i 3. krug Kupa NS BBŽ

Zdenku '91 na domaćem je terenu svladao Dinamo iz Predavca, Bilogora '91 udomaćila je i pobijedila končaničkog Ribara

Nogometaši Zdenke '91 protekloga su vikenda odigrali prvo kolo nove nogometne sezone u Međužupanijskoj ligi Bjelovar-Koprivnica-Virovitica. Nažalost, unatoč očekivanjima neuspješno. Naime, na gostovanju u Predavcu kod Dinama pretrpjeli su poraz od 3:1. Već su u prvom poluvremenu primili gol, u prvom polovici drugoga još dva, a u 67. minuti je Danko Tomašek uspio jednom zatresti mrežu domaćina. Očito je u ovom slučaju obrana nešto zakazala, pa će slijediti popravak u narednom kolu. Kako je i sam klub na službenoj Facebook stranici komentirao u utakmici 1. kola zasluženo su poraženi jer nisu pokazali ništa od igre koja ih je krasila kroz cijele pripreme. Domaćin je iskoristio svoje šanse i naše greške dok mi svoje nismo uspjeli realizirati, stoji na Facebook stranici kluba.
Za razliku od Zdenke '91, Bilogora '91 bila je uspješna u utakmici 3. kola kupa NS BBŽ u kojoj je slavila protiv NK Ribara iz Končanice. Naime, nogometaše iz susjedne Končanice svladali su s 2:0. Pogotke za grubišnopoljsku momčad postigli su Aleksandar Barišić i Deni Tomljanović. U nedjelju u 17 sati i grubišnopoljski klub počinje jesenski dio prvenstva u 2. Županijskoj nogometnoj ligi jug. U 1. će kolu ugostiti momčad NK Mlinara iz Gornjih Sređana.(RGP)

Povratak na: Novosti