Jedino NK Bilogora’91 osvojila bodove, ostali gradski sportaši podbacili

U odličnoj utakmici, čak s jednim igračem manje, Bilogorci s 2:0 svladali gostujućeg Mlinara iz Gornjih Sređana

Protekli sportski vikend bio je uspješan jedino za nogometaše Bilogore '91. Jučer su na domaćem terenu odigrali sjajan susret protiv Mlinara iz Gornjih Sređana. Naime, iako su od 12. minute utakmice igrali su s igračem manje, uspjeli su pobijediti. Nakon isključenja Alen Malouneka u 19. minuti zbog oštrog starta, već u 22. minuti prvi je Dejan Mačkić zatresao mrežu gostiju, a u potom jedanaest minuta kasnije i Matej Lukenda. Bilogora '91 je sada na trećem mjestu ljestvice 2. županijske nogometne lige jug.
Nogometaši Zdenke '91 protekloga su vikenda u Predavcu kod Dinama, vodeće momčadi Međužupnijske lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica poraženi s 3:0. No, i dalje čvrsto stoje na 3. mjestu ljestvice lige ispod Dinama i Croatie.
Rukometaši Ilove gostovali su kod Concordije u Lepoglavi i zabilježili poraz. Domaćini su ih svladali rezultatom 34:25. Ilova je na 7. mjestu ljestvice 3. Hrvatske rukometne lige sjever. Šahisti Bilogore '91 u nedjelju su u garešničkom hotelu bili domaćini 5. i 6. kola 2. Hrvatske šahovske lige centar. U prvom susretu ŠK Bjelovar porazio ih je s 3,5 : 2,5, dok je i druga utakmica donijela poraz od šahista Stridona iz Štrigove od 4,5 : 1,5. Time su šahisti s 5. pali na 8. mjesto 2. Hrvatske šahovske lige centar.
Boćari Otkosa 10 jučer su također zabilježili poraz. U gostima u Križevcima s 12:6 svladao ih je domaćin Bulin Pan.
Polaznici Škole nogometa Grada Grubišnoga Polja uzrasta 10,12 i 14 godina protekloga vikenda nisu igrali nova kola u okviru Superlige, dok su najmlađi, uzrasta osam godina, gostovali kod Lipika 1925 i izgubili rezultatom 5:1.(RGP)

Povratak na: Novosti