Gradski sportski klubovi protekloga vikenda uspješno odradili svoje zadatke

Zdenka '91 pobjedom na Bilom i dalje vodeća, Bilogora '91 pobijedila Ribara, Ilova svladala Bjelovar 2, Otkos 10 nadvladao Bulin pana

Nogometaši Zdenke '91 i dalje ostaju čvrsto na čelu ljestvice Prve županijske nogometne lige. Naime, protekloga su vikenda pobjedom nad gostujućim velikopisaničkim Bilom upisali nova tri boda koji im daju dodatnu sigurnost u kročenju prema naslovu prvaka. Gostujući Bilo svladali su rezultatom 4:2. Prva dva zgoditka postigao je u 18. i 35. minuti Edi Hrle, dok su potom po jednom poentirali u 48. minuti Boris Klimeš te u 72. Ivica Frantal. Sada Zdenka '91 ima 45 bodova.
Svježe prijeko potrebne bodove ugrabili su i nogometaši Bilogore '91, koji su uz pomoćnoga trenera ugostili i svladali NK Ribar iz susjedne Končanice. Rezultatom od 3:2 Bilogorci su si osigurali ostanak pri vrhu ljestvice na kojoj su s petoga napredovali na četvrto mjesto s prikupljenih 38 bodova. Toliko ima i trećeplasirani BŠK kojega krasi bolja gol razlika od čak osam zgoditaka, a s kojim će se narednoga vikenda suočiti Bilogorci. Strijelac dvaju zgoditaka bio je Franjo Jaković, dok je još jedan postigao Romano Antal.
I rukometaši Ilove su briljirali prošloga vikenda na gostovanju u Bjelovaru. Domaćina Bjelovar 2 svladali su s deset zgoditaka razlike u utakmici koja je završila s 28:38, deset golova razlike u korist Ilove, koliko je bilo i na poluvremenu zaključenom rezultatom 11:21. Iako je vodeći Marof bio slobodan i Ilova ga je bodovno stigla, Marofčani ostaju na čelu ljestvice zahvaljujući boljoj gol razlici.
Boćari Otkosa 10 su gostovali u Križevcima kod Bulin Pana koji su svladali rezultatom 10:8.(RGP)

Povratak na: Novosti