Deni Černi u Zagrebu postavio novi državni i osobni rekord

Kuglu je hitnuo 10,39 metara i time osvojio prvo mjesto. Nikola Salopek bio je 4., a Dejan Bradešić sedmi.

Deni Černi, grubišnopoljski paraatletičar i predsjednik Atletskoga kluba osoba s invaliditetom Otos Grubišno Polje, ponovno je nadmašio samog sebe i nastavio sa žetvom medalja ! Naime, na međunarodnom natjecanju Zagreb open 2019. kuglu je bacio čak 10,39 metara, što je novi državni, ali i njegov osobni rekord.
Iz kluba su na natjecanju bili i Nikola Salopek, koji je kuglu bacio 6,68 metara i osvojio 4. mjesto, dok je Dejan Bradešić bacivši kuglu 6,13 metara osvojio odlično 7. mjesto. Predsjednik kluba Černi zadovoljan je rezultatima koji su ostvarili njegovi kolege i članovi.
Pred Černijem je sada šest tjedana napornih treninga s trenerom Borisom Kljaićem, koji ga priprema za svjetsko prvenstvo u paraatletici u Dubaiju.
Čestitamo mu na osobnom rekordu i želimo mu uspješne pripreme kako bi u Dubaiju hitnuo kuglu dovoljno daleko da ga odvede na Paraolimpijske igre u Tokio 2020. godine. (RGP; foto: FB D. Černija)

Povratak na: Novosti