Objavljeno: 16/09/2019

17. Gospodarski sajam - sajam sira

Pozivnica za 17. Gospodarski sajam - sajam sira  PDF   DOC
Prijavnica za sudjelovanje na 17. Gospodarskom sajmu - sajamu sira   PDF    DOC
Prijavnica za sudjelovanje na ocjenjivanju sira   PDF   DOC

PROGRAM 17. GOSPODARSKOG SAJMA – SAJMA SIRA U GRUBIŠNOM POLJU
16. i 17. studenog 2019. školsko sportska dvorana

Shema izložbenih prostora
Popis izlagača

16. studenog 2019. - subota

  9 sati - otvoreno za posjetitelje
10 sati - „Bilogorska čvarkijada“
11 sati - svečano otvaranje sajma
12 sati - predavanje: „Prezentacija obrtničkih zanimanja“ predavač: Martina Trupac, Obrtnička komora BBŽ-a
12 sati - nastup mažoretkinja i modna revija
12,45 sati - proglašenje najboljih sireva ocijenjenih od strane Povjerenstva Agronomskog fakulteta sveučilišta iz Zagreba
13 sati - proglašenje pobjednika „Bilogorske čvarkijade“
13 sati - radionica: „Proizvodnja jogurta i voćnog jogurta“ voditeljica: Darija Marković, Ministarstvo poljoprivrede
13,15 sati - smotra folklora - Kulturno umjetničkih društava
14 sati - predavanje: „LAG natječaj za male poljoprivrednike - Mjera 6.3.1. Programa ruralnog razvoja 2014. – 2020.“ predavač: Dijana Turniški, LAG Bilogora – Papuk
15 sati - Priprema fiša i lovačkog gulaša
16 sati - Druženje ispod šatora uz Tamburaški sastav (igralište srednje škole)
18 sati - zatvoreno za posjetitelje          

17. studenog 2019. - nedjelja

9 sati - otvoreno za posjetitelje
11 sati - predavanje: „Natječaji i subvencije Grada Grubišnoga Polja namijenjene učenicima, studentima, udrugama, poljoprivrednicima, poduzetnicima i obrtnicima, mladim obiteljima te obnovi i uređenju višestambenih zgrada“ predavači: Zlatko Pavičić i Tony Dvoržak, Grad Grubišno Polje
12 sati - predavanje: „Analiza tla u Agrokemijskom laboratoriju Grubišno Polje“ predavač: Mateja Cah, ravnateljica Razvojne Agencije AGRO
11 do 12,45 sati - nastupi folklornih grupa nacionalnih manjina
13 sati - predstavljanje kuhinje nacionalnih manjina i degustacija jela
14 sati - „Moj sir je najbolji“ – proglašenje pobjednika
14 sati - proglašenje najbolje uređenih izložbenih prostora
15 sati - zatvaranje sajma